Firmast

Taisto bussifirma on loodud 1993 aasta. 23 tegutsemise aasta jooksul on meile selgeks saanud, et kõige tähtsam on meie klientide ja reisikorraldajate rahulolu ning teenuse kvaliteet. Selle ajaga oleme kasvanud üheks suuremaks tellimusvedudega tegelevaks bussirendi firmaks kogu vabariigis.

Oleme oma bussiparki aastate jooksul oluliselt suurendanud ning mis peamine – UUENDANUD. Hetkel saab meilt valida 35 välissõiduks ja 40 Eesti sisesteks sõitudeks ette valmistatud busside vahel.

Firma motoks on viia reisijad alati kindlalt nende poolt valitud sihtkohta ja nad sealt sama kindlalt koju tagasi tuua. Meie missioon on tagada reisija ja reisikorraldaja rahulolu.

Võimalusel oleme abiks ka reiside korraldamisel, jagades professionaalseid soovitusi reisiplaani koostamisel. Meie vahendusel on võimalik broneerida kohti hotellis, laevapileteid ja viisasid. Vajadusel saab meilt tellida ka reisisaatja. Teeme kõik selleks, et kliendil oleks lihtne minna reisile ja siis seda kogu hingest nautida!

Taisto Bussid AS-i klientideks on suured ja väikesed ettevõtted nii Eestis kui kõikjalt Euroopast. Oma pikaajalistest kliendisuhetest lähtuvalt võime öelda, et omame kõrget kvalifikatsiooni ning meie firmas sõidavad Eesti parimad kaugsõidu bussijuhid.

Usume, et suudame ka tulevikus Sind, HEA KLIENT, parimal võimalikul tasemel soodsate hindadega teenindada.

 

Taisto Bussid asub Maneezi 6, 10117 Tallinn

Telefon: +372 6 602 603
GSM: +372 56 257 003 (Valvenumber)
E-post: info at taistobussid dot ee
Faks: +372 6 616 118


TAISTO LIINIDE info: +372 
515 1882


 

 


 

 

 

 

Kodulehe loomine